Kitzler Josef (Praha 1891)
V džungli, signováno a datováno vpravo dole J. Kitzler 37, olej/karton, 58 x 49 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Kitzler Josef (Praha 1891)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |